Yhteystiedot

Alla olevasta listasta löytyy jokaisen joukkueen valmentajan sekä joukkueenjohtajan yhteystiedot. Muuttuneet tai puutteelliset tiedot tulee ilmoittaa seuran toiminnanjohtajalle.

Joukkueiden omilta sivuilta löytyvät joukkueen kaikkien toimihenkilöiden yhteystiedot.

JoukkueJoukkueenjohtajaVastuuvalmentaja

POJAT

  
P12Ville Komulainen 0400 186 000
tupstp2012@gmail.com
Matias Turpeinen 0400 498 982
P11Johanna Hakanen 040 580 7167
tupsp2011@gmail.com

Jarmo Seppänen
jarmo.t.seppanen+tups@gmail.com

P10 

Tanja Kitinoja 045 8977 887
tups10jojo@gmail.com

Eero Hokkanen 050 5936 478
tups10valmennus@gmail.com
P09Taina Wahlman-Muranen 040 562 5613
taina.wahlman-muranen@hus.fi
Eero Rantanen 040 741 8135
eero.rantanen@Fimnet.fi
P08Vesa Jumppanen 040 546 2282
tups08@kolumbus.fi
Miso Kantoluoto 044 5893 459
miso.tups@gmail.com
P07Janne Wikström 040 504 8613
tups07@gmail.com
Vesa Veikkolainen 040 5335 411
vesa.veikkolainen@gmail.com
P06 YJSami Varonen
tups06jojo@gmail.com

Pasi Koivunen 041 506 6683
pasi.koivunen@luukku.com

P05 YJ

Mikko Knuuttila 040 1615 133
kp75p05@gmail.com

Ville Vuollet 050 592 4133
ville.vuollet7@gmail.com
P04 YJ

Kimmo Haatanen 040 735 1761
kimmo.haatanen@gmail.com

Tuomo Kuitunen 040 557 6210
tuomo.kuitunen@yahoo.com

P03 YJ

Esko Teerikorpi 040 580 6111
eskoteerikorpi@gmail.com 

Esa Sjöström 050 433 3454
esa.sjostrom@elisanet.fi
B YJ

Saara Pöyri 050 301 3611
saara.poyri@sff.fi

Paavo Savukoski 040 5479 444
paavo.savukoski@luukku.com
A YJ

Sami Wahlman 050 4129 676
sami.wahlman@inspecta.com

Markus Louhela 040 7442 285
markus.louhela@phnet.fi

 

 

 

TYTÖT

  
T12Toimii tällä hetkellä osana P12-joukkuetta
jojo: Ville Kolehmainen, 0400 186 000
tupstp2012@gmail.com
Matias Turpeinen 0400 498 982
T1011Kirsi Tuunala 
tupst1011@gmail.com
Anu Rytkönen 
tupst1011valmennus@gmail.com
T0809

Tiina Järvenkylä 040 767 7962
tiina.jarvenkyla@gmail.com

Elina Ropponen 040 733 4303 
elina_ropponen@hotmail.com
Sumppu Thind 045 123 529
sumppu91@gmail.com

T0607

Sanna Kankaanpää 040 5642 229
kankaanpaasanna@gmail.com 
Sumppu Thind 045 123 529
sumppu91@gmail.com
T0405 YJ

Juha Ropponen 040 515 3171

juhar@saunalahti.fi

Teemu Alatalo 050 439 6695

teemu.alatalo81@gmail.com

TB YJSinikka Tamminen 050 4901195
sinitamm@gmail.com
Antti Sarkkula
antti.sarkkula@gmail.com
  

 

AIKUISET

  
Ladies (KKI)Kirsi Heikura 040 7130741
kirsi.heikura1@gmail.com
 
M1

Miika Tiira 040 738 2702
miika.tiira@gmail.com

Panu Turpeinen 050 4065251
panu.turpeinen@pkku.fi

M2

 


 

KKI-35 Old Boys

6-div: Antti Hakkarainen 040 842 3405
ahakka@sci.fi

 


 

KKI-35 Valiosarja: Mikko Heinänen 0405678244
mikko.heina@gmail.com

 

 
KKI-IKIKSET

KKI-50: Reijo Alaraudanjoki 040 5259 038
alaraudanjoki.reijo@kolumbus.fi

KKI 45: Jukka Nurmi junurmi@gmail.com

KKI 40: Tero Tuokkola tero.tuokkola@fimnet.fi

KKI-35: Jukka Nurmi junurmi@gmail.com 

 

 

Tuusulan Palloseura r.y.

Seurakoordinaattori
Tom Turnbull-Smith 040 5128 111      
tom@tups.fi

Valmennuspäällikkö
Hessu Karmala 050 344 9486,
hessu.karmala@tups.fi

Tyttökoordinaattori
Anu Rytkönen 040 840 1510
anu@tups.fi

Seuran puheenjohtaja 
Kirsi Heikura 040 713 0741
kirsi.heikura@tups.fi