Yhteystiedot

Alla olevasta listasta löytyy jokaisen joukkueen valmentajan sekä joukkueenjohtajan yhteystiedot. Muuttuneet tai puutteelliset tiedot tulee ilmoittaa seuran toiminnanjohtajalle.

Joukkueiden omilta sivuilta löytyvät joukkueen kaikkien toimihenkilöiden yhteystiedot.

JoukkueJoukkueenjohtajaVastuuvalmentaja

POJAT

  
P12Ville Kolehmainen, 0400 186 000
tupstp2012@gmail.com
 
P11Johanna Hakanen 040 580 7167
tupsp2011@gmail.com

Jarmo Seppänen
jarmo.t.seppanen+tups@gmail.com

P10 

Tanja Kitinoja 045 8977 887
tups10jojo@gmail.com

Eero Hokkanen 050 5936 478
tups10valmennus@gmail.com
P09Taina Wahlman-Muranen 040 562 5613
taina.wahlman-muranen@hus.fi
Eero Rantanen 040 741 8135
eero.rantanen@Fimnet.fi
P08Vesa Jumppanen 040 546 2282
tups08@kolumbus.fi
Miso Kantoluoto 044 5893 459
miso.tups@gmail.com
P07Janne Wikström 040 504 8613
tups07@gmail.com
Vesa Veikkolainen 040 5335 411
vesa.veikkolainen@gmail.com
P06Sami Varonen 044 921 7367
tups06jojo@gmail.com
Jussi Lunden 040 582 5521
jussi.lunden@elisanet.fi

P05 YJ

Satu Majorin 0504417148
satu.majorin@logonet.com

Jukka Kuusonen
jukka.kuusonen@kp-75.fi
P04 YJ

Kimmo Haatanen 040 735 1761
kimmo.haatanen@gmail.com

Tuomo Kuitunen 040 557 6210
tuomo.kuitunen@yahoo.com

P03 YJ

Pasi Valtonen 0400 609 205
pasi.valtonen@hotmail.com

Esa Sjöström 050 433 3454
esa.sjostrom@elisanet.fi
P02 YJ

Saara Pöyri 050 301 3611
saara.poyri@sff.fi

Paavo Savukoski 040 547 9444
paavo.savukoski@luukku.com
B YJ

Saara Pöyri 050 301 3611
saara.poyri@sff.fi

Riku Munukka
munukka.riku@gmail.com

   

TYTÖT

  
T12Toimii tällä hetkellä osana P12-joukkuetta
jojo: Ville Kolehmainen, 0400 186 000
tupstp2012@gmail.com
 
T1011Kirsi Tuunala 
tupst1011@gmail.com
Anu Rytkönen 
tupst1011valmennus@gmail.com
T0809

Hanna And  044-5364993
hannaand83@gmail.com 

Elina Ropponen 040 733 4303 
elina_ropponen@hotmail.com
Sumppu Thind 045 123 529
sumppu91@gmail.com

T0607

Sanna Kankaanpää 040 5642 229
sanna.kankaanpaa@stockmann.com 
Sumppu Thind 045 123 529
sumppu91@gmail.com
T04 YJTero Karttunen 040 835 1275
tekarttunen@gmail.com
Olli Leistola 040-8467984
olli-matti.leistola@kolumbus.fi
T05 YJJesse Järvinen 040 631 4100
jesse.jarvinen@tikkurila.com 
Jarkko Jahnukainen 050 555 4113
jarkko.jahnukainen@elisanet.fi

T0203 YJ

 

 

Sinikka Tamminen 050 4901195
sinitamm@gmail.com

Reetta Neuvonen 0440 112730
neuvonen.reetta@gmail.com

Antti Sarkkula
antti.sarkkula@kesko.fi

  

 

AIKUISET

  
Ladies (KKI)Kirsi Heikura 040 7130741
kirsi.heikura1@gmail.com
 
M1

Miika Tiira 040 738 2702
miika.tiira@gmail.com

Markku Björn 040 703 4156
 

M2

6-div: Antti Hakkarainen 040 842 3405
ahakka@sci.fi

KKI-35: Mikko Heinänen 0405678244
mikko.heina@gmail.com

 
KKI-IKISET

Juha Tepponen 040 507 7257
tups35@gmail.com

Reijo Alaraudanjoki 040 5259 038
alaraudanjoki.reijo@kolumbus.fi

 

 

Tuusulan Palloseura r.y.

Urheilutoimenjohtaja
Miika Nuutinen 040 5268 802      
miika.nuutinen@tups.fi

Valmennuspäällikkö
Hessu Karmala 050 344 9486,
hessu.karmala@tups.fi

Seuran puheenjohtaja 
Kirsi Heikura
kirsi.heikura@tups.fi

Varapuheenjohtaja
Reetta Peltonen
reetta.peltonen@tups.fi