Joukkueet

TuPS on suurin Tuusulassa toimiva jalkapalloseura, jonka tarjonta kattaa pelaajat 4 vuotiaista aina ikämiehiin asti. D-ikäluokasta lähtien kilpatasolla pelaavat siirtyvät karsintojen kautta yleensä Pallokerho Keski-Uusimaan riveihin ja TuPSin väreihin jäävät pelaavat haaste ja harrastetasolla.

TuPSilla on yli 20 joukkuetta, joihin kaikkiin mahtuu lisää pelaajia.  Ota rohkeasti yhteyttä!

Uudet ikäluokat aloittavat toimintansa vuosittain touko-kesäkuussa. Harjoitusajoista tiedoteaan seuran etusivun uutisissa.

Joukkueiden omat sivut löytyvät vasemmassa reunassa olevasta valikosta. 

Alla olevasta listasta löytyy jokaisen joukkueen valmentajan sekä joukkueenjohtajan yhteystiedot. Muuttuneet tai puutteelliset tiedot tulee ilmoittaa seurasihteerille Tanja Kitinojalle, tanja@tups.fi

Joukkueiden omilta sivuilta löytyy tarkempaa tietoa joukkueiden toiminnasta.

JoukkueJoukkueenjohtajaVastuuvalmentaja
POJAT

P16Nisa Parkkonen tupsp16jojo@gmail.comJoni Parkkonen
P15Henri Happonen 050 378 3825 tups15jojo@gmail.com          Henri Koivunen 040717157 henri.koivunen@gmail.com
P14Kati ovaska 0405683881 tups14.jojo@gmail.com
P13Timo Massinen 045 635 3366 tupsp13jojo@gmail.comStefan Lehtinen
P12Toistaiseksi ota yhteyttä:                  Tanja Kitinoja, tanja@tups.fiToistaiseksi ota yhteyttä:             Tero Velakoski, tero@tups.fi
P11Jarmo Kumpulainen  0405517621
tupsp2011@gmail.com
Jarmo Seppänen
jarmo.t.seppanen+tups@gmail.com
P10YJ

Erkki Lassas, 040 302 3246, kp75tups2010yj@gmail.com

 
Tanja Kitinoja,  041 3199 502, kp75tups2010yj@gmail.com 

Tero Velakoski                   tero@tups.fi
P09 YJKimmo Haatanen kimmo.haatanen@gmail.comRoope Isopuro roope.isopuro@gmail.com
P08 YJ

Marianna Uusitalo, pojat08yj@gmail.com

Pasi Naumanen, pojat08yj@gmail.com

Mika Hannonen        mika.hannonen@kp-75.fi


P07 YJTeppo Lehtinen 0400 599 864 teppo.lehtinen@tkp-print.fin.n
BYJSami Varonen
tups06jojo@gmail.com
Teemu Lehtola    teemu.lehtola@kp-75.fi
AYJKirsi Heikura  kirsi.heikura1@gmail.comJohannes Komokallio johannes.komokallio@live.com



TYTÖT

T15-16Atte Salminen, tupst1516jojo@gmail.comn.n
T14Jenni Kärkkäinen, tupst14jojo@gmail.comn.n
T13Emmi Savola 0400459495 tupst1314jojo@gmail.com   

Arttu Waltari, 0405121207   

Mikko Kivekäs, 0504659144

T11-12Heli Sillanpää,  050 5707931, tupst1112jojo@gmail.com n.n
T10Jenni Kärkkäinen 040 7298 972
tupst1011@gmail.com
Anu Rytkönen 040 840 1510
anu@tups.fi
T0809 YJTimo Parviainen 050 408 6075 parviainen82@gmal.comKai Linerva
T06-07 YJ & TB YJ Jarkko Rantanen, 044 742 8483 jarkko.r.rantanen@gmail.com



AIKUISET

Ladies Nina Karhinen tupsladies@gmail.comTiina Järvenkylä tiina.jarvenkyla@gmail.com
M1

Miika Tiira 040 738 2702 miika.tiira@gmail.com


Panu Turpeinen 050 4065251 panu.turpeinen@pkku.fi

M2


******

KKI-35 Old Boys

5-div: Johannes Komokallio johannes.komokallio@live.com

*********************************

KKI-35 Valiosarja: Mikko Heinänen 0405678244
mikko.heina@gmail.com

Johannes Komokallio johannes.komokallio@live.com

*********************


KKI-IKIKSET








KKI-50: Reijo Alaraudanjoki 040 5259 038
alaraudanjoki.reijo@kolumbus.fi

KKI 45 ja 35: Jukka Nurmi junurmi@gmail.com

KKI 40: Tero Tuokkola tero.tuokkola@fimnet.fi