Joukkueet

TuPS on suurin Tuusulassa toimiva jalkapalloseura, jonka tarjonta kattaa pelaajat 4 vuotiaista aina ikämiehiin asti. Dn-ikäluokasta lähtien kilpatasolla pelaavat siirtyvät karsintojen kautta yleensä Pallokerho Keski-Uusimaan riveihin ja TuPSin väreihin jäävät pelaavat harrastetasolla.

TuPSilla on yli 20 joukkuetta, joihin kaikkiin mahtuu lisää pelaajia.  Ota rohkeasti yhteyttä!

Uudet ikäluokat aloittavat toimintansa vuosittain touko-kesäkuussa. Harjoitusajoista tiedoteaan seuran etusivun uutisissa.

Joukkueiden omat sivut löytyvät vasemmassa reunassa olevasta valikosta. 

Alla olevasta listasta löytyy jokaisen joukkueen valmentajan sekä joukkueenjohtajan yhteystiedot. Muuttuneet tai puutteelliset tiedot tulee ilmoittaa seuran toiminnanjohtajalle.

Joukkueiden omilta sivuilta löytyvät joukkueen kaikkien toimihenkilöiden yhteystiedot.

JoukkueJoukkueenjohtajaVastuuvalmentaja

POJAT



P13

Timo Massinen 045 635 3366

tupsp13jojo@gmail.com

Tom Turnbull-Smith tom@tups.fi
P12Ville Komulainen 0400 186 000
tupstp2012@gmail.com
Raine Väistö 
P11Jarmo Kumpulainen 040 551 7621
tupsp2011@gmail.com
Jarmo Seppänen
jarmo.t.seppanen+tups@gmail.com
P10 Tanja Kitinoja 045 8977 887
tups10jojo@gmail.com
Eero Hokkanen 050 5936 478
tups10valmennus@gmail.com
P09Taina Wahlman-Muranen 040 562 5613
taina.wahlman-muranen@hus.fi
Eero Rantanen 040 741 8135
eero.rantanen@Fimnet.fi
P08Vesa Jumppanen 040 546 2282
tups08@kolumbus.fi
Miso Kantoluoto 044 5893 459
miso.tups@gmail.com
P07 YJTeppo Lehtinen 0400 599 864 teppo.lehtinen@tkp-print.fiMarkus Louhela 040 7442 285 markus.louhela@phnet.fi
P06 YJSami Varonen
tups06jojo@gmail.com
Pasi Koivunen 041 506 6683
pasi.koivunen@luukku.com
P05 YJMikko Knuuttila 040 1615 133
kp75p05@gmail.com
Ville Vuollet 050 592 4133
ville.vuollet7@gmail.com
P04 YJKimmo Haatanen 040 735 1761
kimmo.haatanen@gmail.com
Tuomo Kuitunen 040 557 6210
tuomo.kuitunen@yahoo.com
B YJJuhani Suoja 050 594 3790 Juhani.suoja@windowslive.comPaavo Savukoski 040 547 9444 paavo.savukoski@luukku.com









TYTÖT



T11-13Jenni Kärkkäinen 040 7298 972
tupst1011@gmail.com
Anu Rytkönen 040 840 1510
anu@tups.fi
T10Jenni Kärkkäinen 040 7298 972
tupst1011@gmail.com
Anu Rytkönen 040 840 1510
anu@tups.fi
T0809Tiina Järvenkylä 040 767 7962
tiina.jarvenkyla@gmail.com
Anu Rytkönen 040 840 1510
anu@tups.fi
T0607 YJTimo Parviainen 050 408 6075 parviainen82@gmail.comMeri Rautiainen 040 576 4925 meri.rautiainen@luukku.com          Greta Scheider 040 731 6184 gretaschneider7@gmail.com Janina Hakkarainen 050 469 6572 jaxu_94@hotmail.com
T0405 YJ

Juha Ropponen 040 515 3171

juhar@saunalahti.fi

Teemu Alatalo 050 439 6695

teemu.alatalo81@gmail.com

TB YJ (KP-75/TuPS Naisten joukkue)Jukka Kuusonen 040 828 6610 jukka.kuusonen@kp-75.fi



AIKUISET



Ladies Kirsi Heikura 040 7130741
kirsi.heikura1@gmail.com

M1Miika Tiira 040 738 2702
miika.tiira@gmail.com
Panu Turpeinen 050 4065251
panu.turpeinen@pkku.fi

M2


- - - -----------------

KKI-35 Old Boys

6-div: Antti Hakkarainen 040 842 3405
ahakka@sci.fi

- - -----------------------

KKI-35 Valiosarja: Mikko Heinänen 0405678244
mikko.heina@gmail.com




KKI-IKIKSET

KKI-50: Reijo Alaraudanjoki 040 5259 038
alaraudanjoki.reijo@kolumbus.fi

KKI 45: Jukka Nurmi junurmi@gmail.com

KKI 40: Tero Tuokkola tero.tuokkola@fimnet.fi

KKI-35: Jukka Nurmi junurmi@gmail.com